Prawnik – Biuro Nieruchomości i Odszkodowań

Oferujemy pomoc przy przeprowadzaniu transakcji dotyczących nieruchomości będących nie tylko w aktualnej ofercie, ale także samodzielnie przez klienta wybranej. Pośrednik w obrocie nieruchomościami gwarantuje sprawne i bezpieczne przeprowadzenie transakcji. Pomoc pośrednika pozwala w znacznym stopniu ograniczyć, niebezpieczeństwa związane z obrotem nieruchomościami – wiedza na temat dokumentów niezbędnych do przeprowadzenia transakcji, a także sprawdzenie ich autentyczności może okazać się bardzo przydatne.

 

Prawnik - Biuro Nieruchomości i Odszkodowań zapewnia usługi w zakresie:

   kupno, sprzedaż i wynajem nieruchomości - domy, mieszkania, działki, biura, lokale użytkowe, grunty komercyjne

   bezpłatna pomoc w zakresie uzyskania kredytów mieszkaniowych,

   pomoc prawna,

   ustalania stanu prawnego oraz obciążeń nieruchomości,

   określenie wartości nieruchomości,

 

Właściciel biura – prawnik (Absolwent Wydział Prawa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu), licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami ( licencja nr 14924 wydana przez Ministra Infrastruktury) gwarantuje fachową, uczciwą i rzetelną pomoc przy wszelkich transakcjach związanych z obrotem nieruchomościami. Dodatkową gwarancją należytego wykonywania obowiązków pośrednika są Zasady Etyki Zawodowej, którymi pośrednik kieruje się przy wykonywaniu swoich czynności. Stałe doskonalenie kwalifikacji to także podstawa dobrego przygotowania do wykonywania czynności zawodowych.
Posiadamy ubezpieczenie w zakresie odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanej działalności.

 

Przedstawiając Państwu ofertę skorzystania z usług naszej firmy, gwarantujemy bezpieczeństwo obsługi każdej transakcji dotyczącej nieruchomości. Każdemu zainteresowanemu służymy swoją pomocą i fachowym doradztwem, czerpiąc satysfakcję z pozyskania Państwa zaufania i mając nadzieję, że Państwo również będą usatysfakcjonowani korzystając z usług naszej firmy.
Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów, którym oferujemy pomoc na każdym etapie transakcji: od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, poprzez negocjacje, pomoc w uzyskaniu kredytu, przygotowanie niezbędnej dokumentacji, aż do przekazania nieruchomości właścicielowi po podpisaniu aktu notarialnego. Mamy nadzieję, że dzięki naszemu profesjonalizmowi, fachowej, opartej o nowoczesne standardy działalności zapewnimy Państwu bezpieczeństwo oraz pełną satysfakcję z zawartej transakcji.

 

Nasze biuro znajduje się w Elblągu przy ul.Ogólnej 23A. Gwarantujemy wygodny parking. Zapraszamy!

 

Wyszukiwarka